DEĞİŞİM KOŞULLARI

 • Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde kargoya verilebilir.
 • Değişim talebinizi +90 (535) 566 24 80 numaralı whatsapp hattından oluşturarak faturası ile beraber, teslim aldığınız kargo firması MNG Kargo (634882320) ile gönderebilirsiniz.
 • Whatsapp müşteri hizmetlerinden değişim talebi oluşturulmadan gönderilen ürünler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Not: Değişimde tüm kargo ücretleri alıcıya aittir.

 • Değişim kargo ücreti gidiş dönüş olarak hesaplanır 120 tl dir.
 • Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız,ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 7 iş günü içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir , istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi yapılacaktır.Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 15 günü geçmiş,kullanılmış,satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası, (varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

 • Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz,kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Not:Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içerisinde firmamıza bilgi verilmesi gerekir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.Değişim tek seferlidir. Tek değişimden sonra değişim yapılamamaktadır.

E-MAİL: destek@atolyehub.com
Whatsapp hattı: +90 (535) 566 24 80

İADE KOŞULLARI

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

 • İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları,varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
 • Haşema ve Şallarda hijyen dolayısıyla değişim veya iade yapılmamaktadır.
 • İadelerde üründe firma tarafından herhangi bir hata olmaması durumunda kargo gönderim ücretleri müşteriye aittir. Firmaya gönderim kargo bedeli 80₺’dir. Kargo firmasında tarafınıza yansıtılacak olan ücreti minimum seviyede olması için cari kodumuz 634882320 ile karşı ödemeli olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu gönderimlerinizde iade bedelinden gidiş ve dönüş kargo ücretlerinin (160₺) kesintisi yapılarak iadeniz tarafınıza gerçekleştirilir. Ürünün kusurlu gelmesi durumunda kargo ücreti firmamıza ait olmaktadır.
 • Ücretsiz kargo kampanyasıyla alınan ürünlerden bir yada birkaçının iade edilmesi durumunda, kalan tutar kampanya fiyatının altında kalırsa ücretsiz kargo kampanyası dışı değerlendirilecektir. Gidiş ve dönüş kargo ücretlerinin (160₺) kesintisi yapılarak iadeniz tarafınıza gerçekleştirilir.
 • İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. (İade talebinizi iade formu doldurarak yapmalısınız.)
 • Kapıda Ödeme’ seçeneğinde ise ek olarak 15.90₺ hizmet bedeli kesilecektir.
 • İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.
 • İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
 • Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı +90 (535) 566 24 80 nolu whatsapp hattı müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.
 • İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, iade formunu doldurduktan sonra, faturası ile beraber MNG Kargo (634882320) ile gönderebilirsiniz. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) Anlaşmalı olduğumuz kargo aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir.
 • İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek; kredi kartı ile alınan siparişlerde ödediğiniz tutardan kargo masrafları düşülerek kredi kartınıza 10 gün içinde iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir. Ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ayrıca siparişe yansımışsa kargo ücreti kargo firmasını aldığı ek masraflar olduğundan ödenememektedir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Fakat kampanyalı ürün gönderilmediği takdirde iadeye gönderilen üründen indirimli ürünün kesintisi yapılarak kalan tutar iade edilir.

 

İade Adresi : MNG Kargo Cari Kod (634882320)

Alıcı Adı : ATÖLYE HUB TEKSTİL KOZMETİK

E-MAİL :destek@atolyehub.com

Whatsapp hattı :+90 (535) 566 24 80